Verslo sistemų programavimas


Verslo procesų optimizavimui

Susisiekti su mumis

Verslo sistemų programavimas

Įsteigus įmonę, dažniausiai užtenka nedidelio kiekio darbuotojų ir paprastų darbinių priemonių. Smulkiam verslui išaugus į rimtesnę įmonę, turinčią daugiau darbuotojų ir vykdančią platesnę veiklą, susiduriama su nauju iššūkiu – verslo procesų optimizavimu. Daugybė veiksmų, kuriuos atliekate, gali būti automatizuoti, taupant jūsų darbuotojų laiką. Duomenys, kuriuos kaupiate, gali tapti galingu įrankiu, leidžiančiu priimti geresnius sprendimus. Tam tereikia tik tinkamos, būtent jums sukurtos verslo valdymo sistemos.

Mes kuriame sistemas pagal individualius kiekvienos įmonės poreikius ir darbo specifiką, todėl darbą pradedame nuo konsultacijos ir poreikių analizės. Tačiau kol svarstote, ar mūsų paslaugos jums apskritai reikalingos, norime pristatyti savo kuriamų sistemų galimybes.

Įmonės procesų skaitmenizavimas

Įmonėje naudojamus XLS failus paverčiame patogiomis duomenų surinkimo formomis, kurios teikia daug platesnes galimybes nei įprastos lentelės. Viskas, kas vyksta jūsų įmonėje gali būti paversta duomenimis, o sistema padės lengvai paversti duomenis naudinga informacija. Sistema bus paprasta naudotis, tad naujiems darbuotojams nereikės specifinių IT įgūdžių ar sudėtingų mokymų.

Duomenų sujungimas

Šiandien kone kiekvienai problemai spręsti ar tikslui siekti naudojame po atskirą IT įrankį ar kanalą. Mūsų sistemos leidžia sujungti duomenis tarp visų jūsų jau naudojamų informacinių sistemų (pvz., marketingo, CRM, apskaitos sistemų). Sukursime jums patogų darbinį centrą, iš kurio galėsite valdyti visas kitas sistemas ir jų kaupiamus duomenis.

Istorinių duomenų analizė

Kuo ilgiau dirbate, tuo daugiau su savo veikla susijusių duomenų sukaupiate. Sistema gali ne tik kaupti įvairius duomenis, bet ir paversti juos prognozėmis, įžvalgomis, naudinga statistika ir t. t. Duomenų analizė gali būti pateikiama įvairiomis, jums priimtiniausiomis formomis (XLS formatu, įvairiais grafikais).

Procesų planavimas

Bet kokios įmonės veikla susideda iš besikartojančių procesų, kuriems galima pritaikyti pardavimų piltuvėlio schemą, išskaidant pardavimo ar gamybos procesus į konkrečius etapus ir užduotis, kurias reikia atlikti. Mes padėsime jums išsigryninti konkrečius procesus ir jų etapus, o sukurta sistema padės efektyviau planuoti darbus ir valdyti procesų eigą.

Pagalba priimant sprendimus

Galime sukurti sistemą, kuri analizuodama įvairius pateiktus duomenis (kainoraščius, istorinius duomenis ir kt.) jūsų darbuotojams padės priimti geresnius sprendimus per trumpesnį laiką. Darbuotojui gali būti pateikti duomenų analize paremti atsakymai, kiek gali kainuoti vienas ar kitas sprendimas, kokia bus proceso trukmė, koks rizikos laipsnis, pelningumas ir pan.

Procesų stebėsena

Galime į jūsų sistemą įdiegti automatinį „sargą“, kuris informuos atsakingus asmenis kiekvieną kartą, kai tik įvyks koks nors nestandartinis veiksmas. Sutaupysite daug laiko ir galėsite laiku užbėgti už akių galimiems nesklandumams, nes nebereikės rankiniu būdu tikrinti, ar procesai vyksta sklandžiai ir be nuokrypių.

Kiek ir kokių funkcijų reikia jums, priklauso nuo jūsų verslo specifikos. Mūsų komanda pasiruošusi išanalizuoti jūsų įmonės poreikius ir pasiūlyti tinkamiausią verslo sistemos variantą.

Savitarnos sistemos

Jei dirbate su pardavimais, mokesčiais arba tiesiog jūsų darbe yra svarbus nuolatinis kontaktas su klientais ir jų teikiama informacija, jums gali padėti saugi klientų savitarnos zona, kuri leistų nuimti dalį lengvai automatizuojamo krūvio nuo darbuotojų.

Skaityti daugiau

Kontaktai

WISE MONKS, UAB

Paplaujos g. 3, 11342, Vilnius
+370 616 34 780

Susisiekite su mumis ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus